Szybcy i Wściekli pojawią się po raz kolejny

Wszyscy fani gier oraz emocji ucieszą się z wiadomości, że Universtal Studios ma w planach wydanie kolejnej części serii. Pojawiła się również gorsza wiadomość, a mianowicie zaplanowano już tylko dwie części (oprócz dziewiątki). Dziewiąta odsłona serii już od wielu miesięcy wywołuje spore emocje wśród fanów. Już na wstępie warto zaznaczyć, że premiera zaplanowana jest na połowę przyszłego roku. Spore opóźnienia to przyczyna pandemii, której nikt nie mógł przewidzieć i która wpłynęła w negatywny sposób na zaplanowane prace.

Justin Lin to reżyser kilku ostatnich filmów i podjął on się tego zadania po raz kolejny. Jest on również twórcą Tokyo Drift. Nowa odsłona z takim reżyserem dostarczy jeszcze większej dawki emocji oraz wrażeń. Takie otwarcie sprawi, że kolejne części będą wyczekiwane oraz wywołają niewątpliwy entuzjazm, a może nawet okrzyki zachwytu.

W tym miejscu warto zaznaczyć, że w trakcie 9 odsłony główna seria znajdzie w końcu swój finał. Jednakże nie oznacza to końca historii oraz losów bohaterów. W planach jest jeszcze sequel do spin-offa z Hobbsem i Shaw. To właśnie oni zajmą główne roli i na pewno podołają powierzonym im zadaniom, a przypomnijmy z poprzednich serii, że wiedzą doskonale jak wciągnąć widza oraz wcielić się w swoje postaci z doświadczeniem oraz pasją.