Image default
Aktualności Gry

Darmowy tydzień na wszystkich platformach – Fallout 76

Fallout 76 od czasu kiedy wszedł na rynek spotykał się z różnymi opiniami na jego temat. Nie obyło się również bez komplikacji. Bethesda w trakcie wielu problemów nie raz i nie dwa masakrowała siebie samą. Chociażby przy pomocy atomówki czy miniguana. Jednakże gra przeszła wiele modyfikacji i poprawek i od tego momentu stała się o wiele przyjemniejsza dla odbiorców i aktywnych graczy. Właśnie dlatego warto dać jej jeszcze jedną szansę, gdyż każda minuta i godzina spędzona w trakcie grania oznacza dobrą zabawę i frajdą.

Programiści oraz autorzy gry pragną zrehabilitować się za nieudany początek i ogłaszają darmowy tydzień w trakcie którego każdy jest w stanie spróbować swoich sił w trakcie gry. Darmowy tydzień rozpoczął się 20 października, a ostatni dzień przypada na 26go tego miesiącs. Dotyczy on graczy na wszystkich platformach, których zaprasza się do skorzystania z darmowych wersji Fallout 76. Każda z osób, która przetestuję grę, a następnie zdecyduje się na zakup otrzyma dodatkowo 60% rabatu!

Posiadanie Steam i Bethesda.net, PS4 oraz Xbox One umożliwia skorzystanie z gry całkiem za darmo. Taka okazja nie powtórzy się po raz kolejny, dlatego warto skorzystać póki trwa darmowy tydzień. Udanej zabawy!

Powiązane artykuły

Nowe wiadomości na temat Star Wars

Ewa Kaszubska

Fortnitemares 2020

Ewa Kaszubska

Zmiany w Fortnite

Ewa Kaszubska