Darmowy tydzień na wszystkich platformach – Fallout 76

Fallout 76 od czasu kiedy wszedł na rynek spotykał się z różnymi opiniami na jego temat. Nie obyło się również bez komplikacji. Bethesda w trakcie wielu problemów nie raz i nie dwa masakrowała siebie samą. Chociażby przy pomocy atomówki czy miniguana. Jednakże gra przeszła wiele modyfikacji i poprawek i od tego momentu stała się o wiele przyjemniejsza dla odbiorców i aktywnych graczy. Właśnie dlatego warto dać jej jeszcze jedną szansę, gdyż każda minuta i godzina spędzona w trakcie grania oznacza dobrą zabawę i frajdą.

Programiści oraz autorzy gry pragną zrehabilitować się za nieudany początek i ogłaszają darmowy tydzień w trakcie którego każdy jest w stanie spróbować swoich sił w trakcie gry. Darmowy tydzień rozpoczął się 20 października, a ostatni dzień przypada na 26go tego miesiącs. Dotyczy on graczy na wszystkich platformach, których zaprasza się do skorzystania z darmowych wersji Fallout 76. Każda z osób, która przetestuję grę, a następnie zdecyduje się na zakup otrzyma dodatkowo 60% rabatu!

Posiadanie Steam i Bethesda.net, PS4 oraz Xbox One umożliwia skorzystanie z gry całkiem za darmo. Taka okazja nie powtórzy się po raz kolejny, dlatego warto skorzystać póki trwa darmowy tydzień. Udanej zabawy!