train station renovation

Train Station Renovation ma swoją premierę na PS4

Train Station Renovation w końcu na PS-ie.

Train Station Renovation to prawie nowa gra od Ultimate Games. Jest to klasyczny symulator, w którym przeżywamy dzień z życia pracownika. Tym razem chodzi o pracownika stacji kolejowej. Premiera dotyczy konsoli PlayStation 4, ale według naszych informacji gra jest kompatybilna także z piątą odsłoną konsoli. Wreszcie użytkownicy konsol firmy Sony, których interesowała ta gra, będzie mogli przestać czuć dyskryminację.

Kto lepiej zadba o stację kolejową? Pecetowcy czy konsolowcy?

Określiliśmy grę jako „prawie nową”, ponieważ premiera na PS4 nie jest jednoznaczna z ogólną premierą. Tytuł ten istniał już wcześniej i można było w niego zagrać na komputerze oraz takich konsolach jak Xbox One, Nintendo Switch oraz Xbox Series X/S. Zrozumiałym jest więc, że użytkownicy PS-a mogli czuć pewien rodzaj wykluczenia. Na szczęście już ich to nie dotyczy.

Wydawcą gry jest Ultimate Games. Spółka ta jest znana ze swojego biznesowego zmysłu, czego dowodem jest pozycja na GPW. Zajmuje się tworzeniem gier nie tylko ta konsole ale także na pecety i urządzenia mobilne. Producentem zaś jest Live Motion Games. Firmę tę możemy kojarzyć z takiego tytułu jak House Flipper, który również swego czasu zainteresował wielu graczy.

Co można robić w grze Train Station Renovation?

W grze możemy wcielić się w pracownika stacji kolejowej. Do naszych zadań należy renowacja takiej stacji, co pozwoli nam lepiej zrozumieć, na czym polega praca tej osoby. Warto zauważyć, że gra charakteryzuje się naprawdę realistyczną grafiką, co wpływa na lepszą immersję. Wygląd stacji i torów jest prawie idealnie odwzorowany w stosunku do prawdziwych.Jako gracze jesteśmy również odpowiedzialni za czynniki ekonomiczne. To do nas należy kontrola tego, ile środków poświęcamy na daną pracę i musimy je odpowiednio rozplanować.