Suygetsu

Suygetsu ma szansę dołączyć do FPX

Suygetsu opuszcza forZe i najprawdopodobniej przejdzie do FPX.

Suygetsu, czyli Dimitry Ilyushin najprawdopodobniej stanie się nowym nabytkiem FPX. Skąd te przypuszczenia? Otóż niedawno dowiedzieliśmy się, że dwóch silnych zawodników czyli ShadoW oraz dimasick trafią na ławkę rezerwowych. Oznacza to, że ktoś jednak będzie usiał ich zastąpić. Obecnie Suygetsu ma kontrakt z ForZe, ale to się może wkrótce zmienić.

Poważne zmiany na horyzoncie

ForZe czeka teraz kilka zmian jeśli chodzi o drużynę. Odejdzie z niej także Nikolai Lapko oraz Denis Vasiliev, których fani mogą kojarzyć pod pseudonimami zeddy i hugeon. Dmitry Ilyushin póki co wciąż widnieje na liście graczy forZe Esports. Oprócz niego drużynę zasilają Nikita Antsypirovich, Vyacheslav Lyadnov i Vladimir Yasevich. Zawodników znamy pod pseudonimami Coffee, Art1st i Jil.

One Breath Gaming nie ma lekko

Pewne zmiany nastąpią także w druzynie One Breath Gaming. Tam właśnie dołączą Lapko i hugeon, którzy właśnie opuścili szeregi forZe Esports. Na ten moment oprócz w nich w drużynie możemy zobaczyć Vladislava Kuzminykha i Stanislava Koshela. Transfer ten na pewno cieszy liderów One Breath Gaming, ale jest to także duża strata dla forZe. Ktoś będzie musiał wyrównać te straty. Możemy więc być pewni, że czekają nas kolejne zmiany.