Toca Life World

Toca Life World. Symulator życia na urządzenia mobilne

Toca Life World. Gra 2D na wolny wieczory

Toca Life World to gra, którą moglibyśmy określić jako symulator życia. Nie tyko urządzimy w niej własny domek, ale też stworzymy swoją postać od podstaw. Można w nią zagrać na urządzeniach mobilnych takich jak tablety i telefony komórkowe, a grafika to typowe dla mobilnych gier 2D.

Toca Life World czyli takie „Simsy” w 2D

Symulator życia jako gatunek gier kojarzy nam się przede wszystkim z popularnymi „Simsami„. Jednak od czasu pojawienia się na rynku hitu studia Maxis, wyszło wiele innych gier, które taką symulację nam oferują. Między innymi możemy w nim urządzać swój własny domek, ubierać naszą postać, jak chcemy, karmić ją i wiele innych. Jedną z takich gier jest właśnie Toca Life World, która stała się niezwykle popularną pozycją na urządzenia mobilne.

Płatna czy darmowa?

Gry mobilne często wymagają od nas inwestowania w nie naszych ciężko zarobionych środków. W przypadku nieświadomych dzieciaków i nastolatków są to oczywiście pieniądze, które ciężko zarobili rodzice. A jak to wygląda w przypadku „Toki”? Grę możemy pobrać całkowicie za darmo i zagrać też za darmo. Zaczniemy jednak odczuwać całą masę braków, które możemy wypełnić dopiero w wersji premium.

Na czym polega gra?

W grze wcielamy się w rolę właściciela domku dla lalek. Tak można to wyjaśnić. Urządzamy swoje pokoje według własnego uznania i gustu. Gdy zaopatrzymy się w wersję premium, będziemy mieć do dyspozycji szeroką gamę mebli, sprzętów i przedmiotów codziennego użytku, które podarujemy naszym postaciom. Samą postać również budujemy od podstaw. Już tylko od nas będzie zależeć, jak ta postać będzie wyglądać, jaki będzie mieć kolor włosów, oczu i ubrania.