gaming sleeve

Gaming Sleeve. Nowy gadżet od firmy Razer

Gaming Sleeve to nowy gadżet, który ma dla nas Razer. Dzięki niemu korzystanie ze smartfonów ma być dużo wygodniejsze.

Gaming Sleeve jest nowym gadżetem, dzięki któremu granie na smartfonie ma być wygodniejsze. Chociaż słowo sleeve oznacz rękaw, to dodatek, o którym mowa, zakłada się jedynie na palce. Takie naparstki składają się z nylonu i spandexu, dzięki czemu są elastyczne i możemy dopasować je do wszystkich rodzajów palców. Cechą charakterystyczną tego materiału jest pochłanianie potu, ale to nie wszystko. Każdy dotyk naszego ekranu będzie teraz bardziej czuły a tarcie będzie mniejsze. Przyda się to zwłaszcza w tych grach, które wymagają refleksu. Czyż nie często zdarza nam się, że przegrywamy jakąś grę właśnie dlatego, że nam się palce osuwają? Firma Razer Inc. zna te problemy doskonale, więc wprowadza na rynek coś, co może pomóc nam rozwiązać je raz na zawsze.

Wytrzymałość nowych nakładek

Skąd mamy pewność, że grając w gry mobilne z użyciem Gaming Sleeve nie stracimy na dokładności? Przekonać powinna nas grubość tego materiału, która nie przekracza 0,8mm. Jeśli wierzyć zapewnieniom producenta, to nie będziemy nawet czuć, że mamy je na sobie. Koszt takiego gadżetu to około czterdziestu złotych, więc jeśli często gramy, to może być to dobra inwestycja. Oczywiście zakładając, że zbyt szybko ich nie zniszczymy, choć połączenie nylonu i spandexu nie wydaje się tak łatwo zniszczalne.

Połączenie spandexu i nylonu

Tworzywo, z którego zrobione jest Gaming Sleeve jest połączeniem dwóch materiałów – spandexu i nylonu. Oba materiały wykorzystuje się w przemyśle odzieżowym i znane są właśnie ze swojej elastyczności. Od wielu lat mają swoje zastosowanie w ubraniach sportowych, które muszą być elastyczne, bo inaczej krępowałyby ruchy sportowców. Chodzi o spodnie do jogi, kostiumy pływaków i wiele innych. Skoro nadają się one idealnie do ćwiczeń i uprawiania wymagających sportów, to raczej nie musimy się obawiać, że będą w jakikolwiek sposób krępować nasze palce. Problemem też nie powinna być wytrzymałość, bo wiemy, że z ubrań z tych materiałów sportowcy korzystają przez lata.