Phasmophobia

Phasmophobia to gra ciesząca się sporą popularnością. Polega ona na łapaniu duchów. Mimo, iż stworzono ją z największym staraniem i dostarcza naprawdę przyjemnych wrażeń, hakerzy niszczą całą przyjemność związaną z graniem. Hakerzy włamują się na serwery i straszą w trakcie transmisji. Dla niektórych może wydawać się to zabawne, jednakże stremerzy są maksymalnie skoncentrowani i skupienie w trakcie gry, dlatego takie zachowanie wybija z rytmu oraz wywołuje strach.

Hakerzy w nieznany sposób przedostają się do prywatnych poczekalni i z tego miejsca pojawiają się na ekranach graczy. Objawiają się w formie duchów. Użytkownicy proszą hakerów, żeby przestali to robić i zajęli się prawdziwym życiem zamiast straszenia osób, które naprawdę doskonale bawią się w trakcie gry.

Niestety gra nie posiada zabezpieczeń anti-cheat, a to ze względu na to, że mamy do czynienia z produkcją PvE. Gracze wysłali już wiele próśb do twórców gry i prace studia Kicetic Games już się rozpoczęły. Zanim przyniosa one pożądane rezultaty należy unikać grania w Phasmophobię. A może miejmy nadzieję, że hakerzy zaczną zachowywać się bardziej odpowiedzialnie?