Nowe PlayStation zaskakuje dodatkowymi umiejętnościami

Na rynku już wkrótce pojawi się nowe PlayStation 5, które jednak nie zostało wzbogacone o nowe okulary. Na dzień dzisiejszywymaga się korzystania z całkiem innego rozwiązania o którym mowa będzie już za chwilę.

Kiedy PlayStation 5 znajdzie się już sklepowych półkach możliwe będzie nabycie nowych zestawów. Wbrew pozorom w zestawach nie znajdują się nowe google, ale zamiast nich postarano się o całkiem inne rozwiązanie. Mamy na myśli przejściówkę, dzięki której nic nie stoi na przeszkodzie podłączania nowego Sony do używanego wcześniej sprzętu.

Ta nowa i jednocześnie nieoczekiwana sytuacja posiada swoje dobre i złe strony. Przede wszystkim niezwykła zaleta polega na oszczędzeniu starego sprzętu z którego można cały czas korzystać. Jednakże wiele osób odczuwa delikatne rozczarowanie, gdyż nabycie nowych gadżetów to przecież ulubione hobby , a na nowe modele oczekuje się zawsze z dreszczykiem emocji. Nowa konsola nie zawiedzie niczyich oczekiwań, dlatego bez względu na wszystkie zmiany warto oczekiwać z niecierpliwością na jej premierę.

Nowe PlayStation VR powstanie, ale nikt nie wie kiedy, gdyż prace cały czas trwają. Jego twórcy zapowiadają, że w najbardziej optymistycznych planach prace zakończą się w ciągu 3 lat, ale równie dobrze można czekać na nie przez lat 5. Jesteśmy pewni, że będzie to warte zachodu oraz długich godzin pracy wkładanej w stworzenie nowego PlayStation.