Kilka słów na temat Call of Duty

W miniony weekend odbyły się testy gry Call of Duty: Black Ops Cold War. Gracze mieli możliwość zapoznać się ze zastosowaną bronią oraz kolejnymi dodatkami, które trzeba uruchomić. Już na wstępie warto dodać, że gra posiada dodatkowe 30 leveli, gdyż 25, które mogliśmy znaleźć w poprzedniej wersji nie okazały się wystarczające. Kiedy użytkownik przedostanie się do następnego levelu ma możliwość skorzystania z nowej broni. Dostępne są również dzikie karty oraz nagrody przyznawane za serie zabójstw.

Wybór głównej broni to podstawowe zadanie, które dostarcza całkiem innej rozrywki niż wiele gier z którymi mieliśmy wcześniej do czynienia. W Call of Duty można korzystać ze sporej ilości dobrze funkcjonujących karabinów oraz pistoletów maszynowych, które pod każdym względem spełniały swoje zadanie. Nie oznacza to wcale, że gra jest całkowicie idealna. Warto jeszcze raz przypomnieć, że gracze nie znali jeszcze gameplaya, stąd pewne pomyłki, niedociągnięcia oraz pytania. Jednakże wniosek jest jeden – wiele broni pozbywa się wrogów w szybki oraz bardzo skuteczny sposób.  Eksperci na pewno zwrócą uwagę na pewnie niedoskonałości, jednakże na dzień dzisiejszy większość broni funkcjonuje na takich samych zasadach.

Wszyscy gracze czekają już z niecierpliwością na kolejne bety, które umożliwią odkrycie większej ilości silnych kart oraz innych niespodzianek związanych z grą. Perk Greed to zdecydowanie numer jeden, gdyż umożliwia wybór większej ilości perków we wszystkich slotach.

Na dzień dzisiejszy Call of Duty: Black Ops Cold War nie rozczarowuje, a wręcz przeciwnie zadowala wszystkich graczy równością szans w trakcie starć. Snajperki są mocne, a karabiny wykorzystuje się w nowej mecie. Właśnie z tego względu warto zaryzykować i dowiedzieć się nieco więcej o grze oraz oczywiście osiągnąć jak najlepsze rezultaty.