Laptop Lenovo IdeaPad Gaming 3-15

Laptop Lenovo IdeaPad. Laptop do gamingu

Laptop Lenovo IdeaPad Gaming 3-15. Laptop do gamingu

Laptop Lenovo IdeaPad Gaming 3-15 dzięki swoim parametrom świetnie sprawdza się w gamingu. Do tego dochodzi duży jak na laptopy ekran (15,6 cali), który pozwala bardzo dobrze widzieć pole bitwy lub interfejs w naszych ulubionych grach.

Laptop Lenovo IdeaPad Gaming 3-15. Specyfikacja

Latop, o którym mowa zawiera 4-rdzeniowy procesor Intel Core i5-10300H. Do tego dochodzi 8GB pamięci RAM oraz dysk twardy o pojemności 256 GB. Można również zamontować dodatkowy dysk M.2.PCIe. Graczy interesuje też oczywiście rodzaj karty graficznej. W tym wypadku jest to NVIDIA GeForce GTX 1650Ti Intel UHD Graphics o pamięci własnej 4096 MB GDDR6. Komputer zawiera też wbudowane mikrofony i głośniki stereo, ale wiadomo, że zawsze lepiej zaopatrzyć się we własne. Dodatkową zaletą jest 3-komorowa bateria o pojemności 4000 mAh.

Sprzęt do gamingu. Dlaczego jest taki ważny?

Dzięki dobraniu odpowiedniego sprzętu, możemy nie tylko zapewnić sobie większą przyjemność z grania, ale także zdobywać coraz to lepsze rankingi. Jeśli zastanawiamy się nad tym, dlaczego ciągle przegrywamy w Lolu, CS-ie lub innej grze online, to odpowiedzi może być kilka. Oczywiście duże znaczenie mają umiejętności, jak praktycznie w każdej rywalizacji. Nawet w grach losowych jak poker pojawiają się elementy strategiczne. Jednak czymś, co bardzo często przesądza o wyniku wirtualnego meczu, jest sprzęt.

Czasem chodzi o myszkę, czasem o klawiaturę, a czasami o kompotentny wewnętrzne. Im lepszą gracz ma myszkę, tym szybciej jest w stanie klikać. Im lepszą ma klawiaturę, tym mniejszy czas reakcji między naciśnięciem klawisza a akcją w grze. Im lepsza karta graficzna, tym lepszymi efektami wizualnymi możemy się cieszyć. To ostatnie wydaje się mało istotne, a jednak dobra widoczność może nam nieraz uratować reputację.