Interesujące gadżety  dostępne dla fanów gier

Stanowisko gamingowe to bardzo ważny element wyposażenia każdego gracza. Właśnie z tego względu konieczne jest nabycie odpowiednich gadżetów, które oprócz tego, że umilają grę to sprawiają, że oznacza ona jednocześnie relaks i przyjemność. Dodatkowo warto wspomnieć o ich przydatności.

Absolutny numer jeden to rozgałęziacz HDMI 3 in 1. Jego użytkownicy mają możliwość podłączenia do pojedynczego portu aż trzech urządzeń. Można nabyć wersję posiadającą kabelek bądź bez niego. Właśnie z tego względu do jednego komputera można podłączyć dwa monitory, PS, Xbox, a nawet laptopa i inne urządzenia. Wiele osób decyduje się na przełączenie urządzeń w trakcie gry, dlatego rozgałęziacze to bardzo potrzebny sprzęt. Prezentowany model nie wymaga zasilania zewnętrznego, a oprócz tego przełączanie źródła sygnału odbywa się w sposób automatyczny. Oprócz tego jest bardzo tani.

Co jeszcze?

Następny interesujący gadżet to kabel SATA posiadający zagiętą wtyczkę. Wymaga się go ze względu na to, że wiele płyt głównych ma wiele do zarzucenia. Kable z zagiętymi wtyczkami radzą sobie właśnie z takimi problemami. W prezentowanym przykładzie można skorzystać zarówno z zagięcia pod kątem 90, jak i 45 stopni w lewo oraz w prawo. Dostępne są różne kolory oraz długości, a ich ceny różnią się między sobą.

Już na samym końcu należy wspomnieć o Gamepadzie oraz Myszy, które umożliwiają granie w Mobilnego PUBG. Dzięki temu sprzęcie możliwe jest korzystanie z telefonu w trakcie grania. Specjalny hub łączy się z telefonem, a pad klawiszowy oraz myszka zajmują się całą resztą. To nieduży wydatek, który plasuje się w okolicach 140 zł. To dobre rozwiązanie, które można wykorzystać nawet w najbardziej nieoczekiwanym momencie.