DIABLO X-Ray

DIABLO X-Ray. Bardzo wygodny fotel dla graczy

DIABLO X-Ray. Bardzo wygodny fotel dla graczy

DIABLO X-Ray to fotel dla graczy, którzy cenią sobie wygodę. Posiada wszystkie ważne funkcje takie jak regulację podłokietników (góra/dół) oraz regulację oparcia. Można więc dopasować go do swoich własnym preferencji, bo to przecież nam ma być wygodnie. Wyposażony jest w tapicerkę, która zapewnia cyrkulację powietrza. Obity jest skórą ekologiczną HDS. W zależności od sklepu jego cena wynosi ok. 800 zł.

Dlaczego odpowiedni fotel jest tak ważny?

Wiemy, że gracze cenią sobie odpowiedni sprzęt. Dotyczy to klawiatur, myszek, monitorów czy oczywiście padów. Ale ważny jest także fotel, dzięki któremu możemy zachować prawidłową pozycję ciała. Jeśli jesteśmy zapalonymi graczami, to przed komputerem spędzamy długie godziny. Wpływa to naprawdę niekorzystnie na nasz kręgosłup, który z natury nie jest przystosowany do takiego trybu życia. Musimy więc więcej się ruszać i dbać o to, aby spędzać dzień z odpowiednią postawą.

Jeśli jednak mamy taki tryb życia, że nie możemy zbyt dużo czasu poświęcić na ruch, to przynajmniej zadbajmy o to, aby siedzenie nie był dla nas tak szkodliwe. Pomóc w tym może dobór odpowiedniego fotela, który pomoże nam utrzymać odpowiednią pozycję kręgosłupa. Kupno takiego fotela polecamy również osobom, które z innego powodu spędzają dużo czasu przy biurku. Jest to dosyć powszechne zwłaszcza dzisiaj, gdy wielu z nas pracuje zdalnie z domu.