Znamy szczegóły na temat Ghost of Tsushima Legends

Ghost od Tsushima Legends to kolejna z wyczekiwanych gier, której premiera odbędzie się już wkrótce, a dokładnie 30 października. Dlatego twórcy poinformowali jakie trzeba spełniać wymagania, a także zaprezentowali całkiem nowe tygodniowe wyzwanie.

W grze Ghost of Tsushima Legends w każdy piątek w grze pojawi się misja fabularna i będzie dostępna dla dwóch graczy. Oprócz tego można skorzystać z misji survivalowej przeznaczonej dla czterech uczestników. Wszystkie posiadają charakterystyczne modyfikatory.

Opowieść Iyo różni się nieco od innych części, gdyż wszyscy chętni mogą wziąć udział w wypadzie, ale muszą poinformować o tym odpowiednio wcześnie. Poziom 100 w grze to kolejny warunek, jednakże mile widziane są osoby, których poziom jest jeszcze wyższy. Aby znaleźć się na tym poziomie konieczne jest ukończenie wszystkim misji fabularnych, można je również przejść na wyższym poziomie zaawansowania. W przypadku, gdy użytkownicy przejdą wszystkie dostępne tygodniowe wyzwania oraz bonusowe cele, staną się właścicielami nowego sprzętu. Narzędzia te sprawdzą się doskonale w trakcie rajdu. Już teraz warto zaznaczyć, że uczestnicy muszą się naprawdę starać, aby pokonać tygodniowe wyzwania. Ich poziom dorównuje Nightmare.

Każde tygodniowe wyzwanie jest dostępne co piątek o godzinie 17:00.