heroes

Steelseries rival 600: mysz dla wymagających graczy

Steelseries rival 600: mysz dla wymagających graczy

Steelseries rival 600: Jeżeli dużo spędzamy przy grach, wymagających użycia myszki, to przyda się porządny sprzęt. Zwykła myszka za kilkanaście złotych nadaje się do pracy biurowej albo układania pasjansa. Bardziej zapaleni graczy powinni poszukać czegoś

konkretnego. Ważne są dla nas takie kryteria jak sprawny ruch po podkładce oraz precyzyjny sensor. Jeśli gramy w jakiegoś FPS-a, to wszystkie drobne niedogodności spowodowane przez kiepską myszkę dają przewagę naszemu przeciwnikowi.

SteelSeries Rival 600 pozwala nam na bardzo dużą swobodę, jak chodzi o układanie ciężarków w obudowie. Dzięki temu sami możemy wybrać sobie środek ciężkości. Wiadomo, że każdy ma swoje własne preferencje, dlatego producenci tej myszki zadbali o to, byśmy mogli sami decydować o swojej wygodzie. Jeśli chodzi o konfiguracje odważników, to mam aż 256 dostępnych kombinacji.

Mechaniczne przełączniki

Ważnym elementem tej myszki są mechaniczne przełączniki. Jeśli gramy w coś, co wymaga od nas szybkiego czasu reakcji i dynamicznego podejścia, to potrzebujemy myszki z solidnymi przyciskami. Ten model jest w stanie wytrzymać 60 milionów naciśnięć, co oznacza, że to możemy jej używać przez bardzo długi czas bez obawy o naszą wygodę i skuteczność.