gry strategiczne

Garfield Karts – tańsza alternatywa dla wyścigówek

Garfield Karts to gra pokroju Mario Karts. Ścigamy się na gokartach, a postaciami są bohaterowie z kreskówki. Tym razem padło na kreskówkę „Garfield”. Mamy więc do wyboru Garfielda, Odiego, Johna i kilka innych postaci. Gra się naprawdę przyjemnie. Wielką frajdę sprawia zbieranie cukierków, w których znajdują się specjalne pułapki. Możemy je wykorzystać przeciwko naszym rywalom lub sami w nie wpaść, jeśli jesteśmy mało ostrożni. Na pierwszy rzut oka przypomina to grę dla dzieci, chociaż do wyboru mamy kilka poziomów trudności.

W grze zbiera się też pewne osiągnięcia, które sprawiają, że rozgrywka staje się bardziej emocjonująca. Między innymi na poszczególnych torach znajdziemy części układanki. Trudno je zdobyć, ale satysfakcja gwarantowana.

Gra dla całej rodziny

Cały czas mówimy o takim rodzaju gier, który potrafi łączyć pokolenia. Ze względu na szerokie możliwości zmiany poziomu trudności, mogą się cieszyć rozgrywką zarówno wytrawni gracze, jak i dzieciaki. Zwłaszcza że istnieje tryb wieloosobowy, w który najlepiej gra się na dwóch padach. Może to być dobry sposób na integracje rodzica z dzieckiem. Albo na rozgrywkę między braćmi lub siostrami.