DIABLO X-Ray

Odjazdowe ubrania dla fanów gier

Gaming to sposób na relaks i hobby dla wielu osób. Właśnie dlatego firma Blizzard zdecydowała się na wypuszczenie całej serii ubrań poświęconych grom oraz ich postaciom. Co ważniejsze w niedługiej przyszłości będą dostępne w sklepach Bull&Bear.

Teoretycznie można pomyśleć, że sklepy odzieżowe oraz gry to dwie całkiem inne gałęzi gospodarki. Jednakże mają one ze sobą więcej wspólnego niż można się tego spodziewać. Z tego faktu uradują się zarówno fani Blizzarda, jak i osoby, które lubią się dobrze ubrać. Pull&Bear zacznie produkcję ubrań na których znajdują się motywy z World of Warcraft, a także Overwatch.

W tym miejscu warto zaznaczyć, że w ofercie pojawią się modele z krótkim oraz długim rękawem. W związku  tym, że zima jest już za pasem będzie można nabyć także ciepłe bluzy z kapturem. Aby zapoznać się z konkretnymi modelami warto sprawdzić stronę internetową Pull&Bear bądź udać się do stacjonarnego sklepu. Jeśli współpraca okaże się sukcesem na pewno pojawią się kolejne odsłony nowych kolekcji z motywami z gier.