Image default
Aktualności Gry

Fortnitemares 2020

 

Fortnitemare również przeżywa Hallowen, co widać chociażby, dzięki mrocznej oraz ciemnej mapie. Użytkownicy mogą sprawdzić swoich sił w całkiem nowych zadaniach, a Midas oraz przeciwnicy sprawiają, że czas przeznaczony na granie staje się jeszcze ciekawszy.

W Hallowenowym nastroju jest również Call of Duty: Warzone oraz pozostałe gry. Do listy dołączył dzisiaj Epic Games. Mowa o trzeciej edycji Fortnitemares.

Najważniejsza zmiana w grze dotyczy występowania Shadowów, których wcześniej nie było. Po śmierci nie przedostajemy się do lobby jak miało to miejsce w przeszłości. Teraz gracze zmieniają się w fioletowe potwory, których podstawowe zadanie polega na dopadnięciu żywych graczy. Osoby pozostałe przy życiu muszą mieć podzielną uwagę, gdyż muszą zarówno pokonać rywali, jak również zmierzyć się z całą chmarą nowych potworów.

To jednak nie jedyna zmiana, gdyż w grze na powrót występuje Midas. Idzie on ramię w ramię z bandą potworów i wspólnymi siłami bronią jego potężnego mocarstwa. Tę akcję zatytułowano „Zemsta Midasa”. W grze znajduje się też nowy zestaw wyzwań, które oferują atrakcyjne nagrody. Z kolei 31 października można wziąć udział w koncercie J. Balvina.

Na zakończenie warto wspomnieć, że Fortnitemares 2020 dostępne jest do dnia 3 listopada, warto spróbować tej dodatkowej rozrywki, bo jest naprawdę fantastyczna.

Powiązane artykuły

Wiedźmin nie tak popularny jak tego oczekiwano

Ewa Kaszubska

Nowe PlayStation zaskakuje dodatkowymi umiejętnościami

Ewa Kaszubska

Odjazdowe ubrania dla fanów gier

Ewa Kaszubska