Fortnitemares 2020

Fortnitemare również przeżywa Hallowen, co widać chociażby, dzięki mrocznej oraz ciemnej mapie. Użytkownicy mogą sprawdzić swoich sił w całkiem nowych zadaniach, a Midas oraz przeciwnicy sprawiają, że czas przeznaczony na granie staje się jeszcze ciekawszy.

W Hallowenowym nastroju jest również Call of Duty: Warzone oraz pozostałe gry. Do listy dołączył dzisiaj Epic Games. Mowa o trzeciej edycji Fortnitemares.

Najważniejsza zmiana w grze dotyczy występowania Shadowów, których wcześniej nie było. Po śmierci nie przedostajemy się do lobby jak miało to miejsce w przeszłości. Teraz gracze zmieniają się w fioletowe potwory, których podstawowe zadanie polega na dopadnięciu żywych graczy. Osoby pozostałe przy życiu muszą mieć podzielną uwagę, gdyż muszą zarówno pokonać rywali, jak również zmierzyć się z całą chmarą nowych potworów.

To jednak nie jedyna zmiana, gdyż w grze na powrót występuje Midas. Idzie on ramię w ramię z bandą potworów i wspólnymi siłami bronią jego potężnego mocarstwa. Tę akcję zatytułowano „Zemsta Midasa”. W grze znajduje się też nowy zestaw wyzwań, które oferują atrakcyjne nagrody. Z kolei 31 października można wziąć udział w koncercie J. Balvina.

Na zakończenie warto wspomnieć, że Fortnitemares 2020 dostępne jest do dnia 3 listopada, warto spróbować tej dodatkowej rozrywki, bo jest naprawdę fantastyczna.